Приватна садиба ``Дикий мед``

Відпочинковий комплекс «Приватна садиба “Дикий мед”» розташована в селі Татарів, в 13 кілометрах від відомого гірськолижного курорту Буковель, на території Карпатського природного парку, поряд з живописними гірськими річками Женець та Прут. Поміж багаторічних смерек, ніби створені самою природою для відпочинку. З вікон садиби відкривається панорамний вигляд на Карпатські гори та лісові  пейзажі.
Номери
Садиба це дерев’яні котеджі на 22 номера різної міри комфортності. Всі номери виконані в оригінальному дизайнерському стилі з врахуванням національних традицій і сучасних благ комфорту.

Надзвичайний комфорт відчувається, перш за все, завдяки оточенню дерева – воно скрізь: дерев’яні підлоги, стіни, стеля, сходи, навіть масивна кована люстра теж виконана з елементами дуба.

Також на території садиби “Дикий мед” знаходиться колиба, яка стала втіленням найкращих традицій гуцулської кухні. Затишний зал зустрічає гостей теплом вогнища і оригінальними стравами. Масивні стіни, добротні дерев’яні столи і лавки, старовинні предмети народного побуту створюють відчуття особливого затишку.
Для дітей в садибі створена спеціальна казкова лісова галявина, де розміщена “хатинка на курячій ніжці”, гойдалки і ще багато атракціонів. Діти з батьками мають можливість підкорювати гірські вершини, побачити величний водоспад “Гук”, відвідати вольєрне господарство. Відпочинок дітей в садибі «Дикий мед» буде комфортний, змістовний і захоплюючий.

ЗАПРОШУЕМО ВАС

Тут все підпорядковано комфортному перебуванню гостей. Проте основним завданням є не лише відпочинок, а оздоровлення і профілактика всіляких захворювань.